Küpsan Hayvancılık A.Ş. | Hayvan Kimlikleme Sistemleri

Küpsan Hayvancılık Tıbbi Malzemeler Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, hayvancılık sektöründe hayvan kulak küpeleri ve hayvan kimlikleme sistemleri alanında hizmet veren bir firmadır. Ürün gamında büyükbaş kulak küpeleri, küçükbaş kulak küpeleri, HDX elektronik küpeleri, FDX elektronik küpeleri, küpe aplikatörleri, lazer markalama ve kulak küpesi kalemleri yer almaktadır.

Küpsan kulak küpeleri esnek, uzun ömürlü materyalden ve güvenli bir kimlikleme için en iyi kimyasaldan yapılmakta olup lazer ve bilgisayar sistemlerimiz ile üzerlerine barkod, harfler ve rakamlar yazılmaktadır. İki parçadan oluşan küpelerimiz büyük ve küçükbaş hayvanlar için farklı ebatlarda tasarlanmış olup birleştirildikten sonra tekrar açılamayan "tamperproof" özelliğine sahiptir.

TSE tarafınca uygulanan uzun süreli testler sonucunda küpelerimizin kalitesi kanıtlanmış ve üretimine başlandığı günden beri birçok Avrupa ülkesinde resmi makamlarca kabul gören Avrupa Birliği standartlarında üretilerek dünya pazarına sunulmuştur.Yurt içinde tarım bakanlığınca, tüm tarım il müdürlüklerince, hayvan yetiştirici birliklerince ve özel kuruluşlarca tanınan firmamız yurt dışındaki bayileri ve müşterileri aracılığıyla da birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR