Vizyonumuz ve Misyonumuz

Büyükbaş hayvanlar için ilk “Elektronik Küpeleme İşlemi” Küpsan Elektronik Küpeleri ile başladı.

Tüm Türkiye’deki büyükbaş hayvan küpeleme işini alan firmamız Tarım ve Orman Bakanlığı’na 2018’den günümüze 15 milyon elektronik küpe, 15 milyon görsel küpe teslim etmiştir.

Dünyanın her yerine ihracat yapan, farklı ülkelerde ürün çeşitliliği edinen firmamız elektronik küpe performansı ve dayanıklılığı konusunda gerekli tecrübeyi edinmiş ve edinmeye devam etmektedir. Bu sayede önce ülkemiz ve yetiştiricimiz sonra firmamız adına sahadaki ilk deneyimin dünyanın en iyi küpelerinden biri ile yapılıyor olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Devletimizi ve yetiştiricimizi maddi ve manevi mağdur etmemek ilk hedefimizdi. Performans ve dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiş küpelerimizi zamanında yaptığımız teslimatlarımızla sizlere sunduk. Bundan sonraki hedefimiz kalitemizi, kapasitemizi ve çeşitliliğimizi arttırarak daha iyi hizmet vermektir. 

İDDİALIYIZ!

Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarımızda gördük ki küpelerimizin düşme oranı %1 ile %2 arasında değişmektedir. Tarafımıza tahsis edilmiş küpe numaraları ve düşen küpe listelerindeki numaraların karşılaştırılması sonucu Küpsan Küpelerinin düşme oranının çok düşük olduğunu il ve ülke bazında raporladık. Bu sonucun, mevcut yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen geri dönüşler ve yurtiçi ve yurtdışında yapılmış laboratuvar testleri ile de desteklenmesinin haklı gururunu duymaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR